IMG
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Úspěch v soutěži Gastro Poděbrady 2023

Úspěch v soutěži Gastro Poděbrady 2023Ve čtvrtek 27. dubna 2023 se pod záštitou lázeňského města Poděbrady konala gastronomická soutěž Gastro Poděbrady 2023. Soutěž organizuje Střední odborné učiliště společného stravování Poděbrady. Soutěž byla určena pro studenty gastronomických škol.

V poděbradském kongresovém centru Lázeňská Kolonáda se po vynucené tříleté přestávce sešlo téměř 70 soutěžících z 16 škol.

Za naši školu se zúčastnil soutěže David J., v kategorii Barman, Eliška E. a Nela Š. v kategorii Číšník. Soutěžním tématem bylo šestisté výročí narození krále Jiřího z Poděbrad.

Po celý den bylo možné obdivovat soutěžní výrobky, tabule a umění barmanů. Před zraky veřejnosti míchali drinky s povinnou složkou nealko Bohemia Sektu.

Na závěr celého gastronomického dne proběhlo vyhlášení výsledků soutěží. Naše škole vybojovala 3. místo v kategorii Číšník a speciální ceny v kategorii Barman – za nejlepší obchodní název a kreativitu míchaného nápoje.

Děkujeme všem zúčastněným a gratulujeme ke krásném umístění.

Janoud.jpg Janoud1.jpg Janoud2.jpg

Elgrová0005.jpg Elgrová1.jpg

Šejnostová0005.jpg Šejnostová1.jpg