IMG
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > První ročník gastronomické soutěže Gastro Říčany 2023 je za námi

První ročník gastronomické soutěže Gastro Říčany 2023 je za námiPřehlídku gastronomických škol ze Středočeského kraje uspořádala naše škole 21. listopadu 2023 v prostorách Kulturního centra Labuť v Říčanech. Všichni soutěžící a jejich doprovod vytvořili úžasnou atmosféru. V sále bylo po celý den plno vzácných hostů, úvodního slova se ujal starosta města David Michalička, místostarostka města Hana Špačková a radní odboru školství Středočeského kraje Milan Vácha, i ostatních návštěvníků, kteří přišli obdivovat soutěžní výrobky, tabule a také umění barmanů. Ti na pódiu před zraky veřejnosti míchali drinky.
Gastronomickou soutěž okořenily svým zpěvem Hanka Křížková a Heidi Janků. Do odborné poroty zasedla herečka Tereza Bebarová.
Soutěž se nesla i v duchu charitativní akce, kdy se nám podařilo vydražit 13 dortů pro organizaci Dortem proti rakovině.

Výtěžek v celkové hodnotě 11 040 Kč byl předán zakladateli organizace J. Zahradníkovi.
Vyhlášení výsledků bylo nádhernou tečkou za celým dnem a pro naši školu signál, že to za tu náročnou práci a přípravu stojí.
Fotografie celé akce naleznete na webových stránkách školy ve fotogalerii zde