Běh pro Jedličku, běh pro dobrou věc. I letos za účasti žáků školy. Běh se poběží symbolicky v místě založení Jedličkova ústavu na pražském Vyšehradě a startovat se bude přímo z Vyšehradských sadů. Běh pro Jedličku se koná ve čtvrtek 18. června 2026. Akce je určena pro žáky tříd 1.A, 1.LY a 2.B.